Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi pomiarowo-badawcze i doradcze w zakresie ochrony środowiska, emisji zanieczyszczeń do powietrza, środowiska pracy oraz emisji hałasu przemysłowego. Mamy 25-letnie doświadczenie w tym zakresie.

    Formularz kontaktowy

    Możemy Państwu pomóc we wszelkich sprawach powiązanych z zagadnieniem pomiarów stężeń i emisji zanieczyszczeń do powietrza, pomiarów środowiska pracy oraz pomiarów emisji hałasu środowiskowego.

    BM-ekos
    Nasz zespół
    Adrianna Budniak
    Prezes Zarządu
    Badanie wody i ścieków

    501 448 298
    61 868 45 09
    adrianna@bm-ekos.com.pl

    inż. Karol Kwapisz
    Kierownik zespołu pomiarów
    Pomiary emisji zanieczyszczeń do powietrza atmosferycznego
    501 264 085
    61 868 45 09
    karol@bm-ekos.com.pl
    mgr inż. Krzysztof Stanasiuk
    Pomiary emisji zanieczyszczeń do powietrza atmosferycznego
    608 669 245
    61 868 45 09
    krzysztof@bm-ekos.com.pl
    mgr inż. Mikołaj Hoffman
    Pomiary na stanowiskach pracy
    512 745 254
    61 868 45 09
    mikolaj.hoffman@bm-ekos.com.pl
    mgr inż. Monika Szalaty
    Pomiary na stanowiskach pracy
    61 868 45 09
    monika@bm-ekos.com.pl
    mgr inż. Jakub Fabian
    Pomiary na stanowiskach pracy
    61 868 45 09
    fabian@bm-ekos.com.pl
    mgr inż. Marek Woźniak
    Kierownik ds. jakości, zakupy
    Badanie wody i ścieków
    697 923 703
    61 868 45 09
    marek@bm-ekos.com.pl
    Agnieszka Wrzosek
    Księgowość
    dr inż. Robert Kalak
    Pracownia konsultingowa i pomiary emisji hałasu środowiskowego
    660 898 204
    61 868 45 09
    robert@bm-ekos.com.pl